Partner im RedaktionsNetzwerk Deutschland
Radio Logo
De stream van het station begint in null second(en).
Luister naar Çok İyidir, Çok Severim in de app
Luister naar Çok İyidir, Çok Severim in de app
(171.489)
Favorieten opslaan
Wekker
Slaaptimer
Favorieten opslaan
Wekker
Slaaptimer
HomePodcastsTV & film
Çok İyidir, Çok Severim

Çok İyidir, Çok Severim

Podcast Çok İyidir, Çok Severim
Podcast Çok İyidir, Çok Severim

Çok İyidir, Çok Severim

Socrates Dergi, Caner Eler, Onur Erdem
toevoegen
Caner Eler ve Onur Erdem, iki haftada bir; iki kayıt arasında günlük hayatlarında ilgi alanlarına giren, deneyimledikleri, beğendikleri ya da konuşulmaya değer ... Meer
Caner Eler ve Onur Erdem, iki haftada bir; iki kayıt arasında günlük hayatlarında ilgi alanlarına giren, deneyimledikleri, beğendikleri ya da konuşulmaya değer ... Meer

Beschikbare afleveringen

5 van 23
 • Çok İyidir, Çok Severim #23 | Babala TV, Baltık Coğrafyası, Arılar
  Çok İyidir, Çok Severim'in 23. bölümünde Caner Eler ve Onur Erdem mikrofonlarının başında. Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu Babala TV videosu ve Oğuzhan Uğur, Baltık kültürü ve Kaunas, görüntülü konuşma teknolojisinin götürüleri, Paul Mescal ve Gladyatör 2, Cannes Film Festivali'nden yansıyanlar, arılar ve besin zinciri, müzik ve kitap tavsiyeleri bölümde sizlerle. 
  26-5-2023
  34:29
 • Çok İyidir, Çok Severim #22 | Silo, Seçim Yayınları, Kaunas Rehberi
  Çok İyidir, Çok Severim’in 22. bölümünde Caner Eler ve Onur Erdem, seçim günü yaşadıkları tecrübeleri paylaştıkları sohbetle açılışı yapıyor. Devamında seçim günü televizyon kanallarının yaptığı yayınlar değerlendirildikten sonra Succession dizisine hafifçe değinilip Silo dizisi öneriliyor. İkili her programda olduğu gibi şarkı önerilerini paylaştıktan sonra Mehmet Ali Kılıçbay'dan “Doğu'nun Devleti Batı'nın Cumhuriyeti” ve Tayfun Atay'dan “Parti, Cemaat, Tarikat” kitapları önerilerek kapanış yapılıyor.
  19-5-2023
  35:26
 • Çok İyidir, Çok Severim #21 | The Diplomat, Air & Ben Affleck, Ava Adore
  Çok İyidir, Çok Severim’in 21. bölümünde Caner Eler ve Onur Erdem, yaklaşan seçimi ve sonrasını değerlendiriyor. Ben Affleck’in yönettiği Air filmini konuşup, ufak bir NBA sohbeti gerçekleştiren ikili; önce ayılara sonra çocuk yıldızlara değinip müzik tavsiyelerini paylaşıyor ve arkadaş olmak isteyecekleri ünlüyü seçerek bölüme veda ediyor.
  12-5-2023
  38:06
 • Çok İyidir, Çok Severim #20 | Met Gala, Drops of God, Andra Day
  Caner Eler ve Onur Erdem, Çok İyidir, Çok Severim’in 20. bölümüne Met Gala organizasyonunu değerlendirerek başlıyor. Jordan Poole’a yapılan küçük bir serzenişin ardından müthiş bir geçişle Succession değerlendirmeye karar veriliyor. Drops of God, Sarı Fırtına Metin ve Beef yapımlarının yanı sıra muhtelif YouTube kanalları tavsiye edilirken Colectiv belgeseline de ayrı bir parantez açılıyor. Müzik önerileriyle program toparlanıyor, Lewis Cartnell’in Kökenler isimli kitabı öneriliyor ve uzay taşı arayışlarıyla sohbet sonlanıyor.
  5-5-2023
  36:22
 • Çok İyidir, Çok Severim #19 | Close, Sokak Röportajları, Gustav Isaksen
  Çok İyidir, Çok Severim’in 19. bölümünde Caner Eler ve Onur Erdem mikrofonlarının başında. İkili; seçim rüzgarıyla hız kazanan sokak röportajlarını, yapay zekâyla gerçekleştirilen Michael Schumacher söyleşisini, Danimarka Ligi’nin yeni Robben’i Gustav Isaksen’i, NBA ve Euroleague play-offlarını, Lukas Dhont imzalı Close’u, The Diplomat’ı ve biraz da iyi senaryolu Türk dizilerini konuşuyor. Ayrıca ilişki, müzik ve kitap tavsiyelerimiz de bölümde yerini alıyor.
  28-4-2023
  31:11

Meer TV & film podcasts

Over Çok İyidir, Çok Severim

Caner Eler ve Onur Erdem, iki haftada bir; iki kayıt arasında günlük hayatlarında ilgi alanlarına giren, deneyimledikleri, beğendikleri ya da konuşulmaya değer buldukları her şeyi gündemlerine alıyor. Sinema, müzik, sanat, spor ve tüm popüler kültür öğelerinden dikkat çekenler Çok İyidir, Çok Severim'de.
Podcast website

Luister naar Çok İyidir, Çok Severim, Mission Wissen Weltweit en vele andere stations van over de hele wereld met de radio.net-app

Çok İyidir, Çok Severim

Çok İyidir, Çok Severim

Download nu gratis en luister gemakkelijk naar radio.

Google Play StoreApp Store