Powered by RND
Luister naar Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو in de app
Luister naar Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو in de app
(2.067)(250 021)
Favorieten opslaan
Wekker
Slaaptimer
Favorieten opslaan
Wekker
Slaaptimer
HomePodcastsFictie
Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Podcast Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو
Podcast Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Arash Kaviani
toevoegen
پادکست راوی شو یکی از پادکست هایی هست که ما تو تیم راوی میسازیم. تو پادکست راوی شو قراره شما بیاید و قصتونو تعریف کنیدآماده اید قصتونو تعریف کنید؟ Hosted on Aca...
Meer
پادکست راوی شو یکی از پادکست هایی هست که ما تو تیم راوی میسازیم. تو پادکست راوی شو قراره شما بیاید و قصتونو تعریف کنیدآماده اید قصتونو تعریف کنید؟ Hosted on Aca...
Meer

Beschikbare afleveringen

5 van 7
 • 7 - شادی باقری - از ترک تحصیل تا سرآشپزی - راوی شو - بخش دوم
  سر آشپز خانگی بخش دوموقتتون بخیر.امروز با بخش دوم این مصاحبه فوق‌العاده در خدمتتون هستیم.شادی انتخاب کرد ادامه تحصیل نده و مستقیم وارد بازار کار شد. اینکه چجوری تو این جریان پیش رفت و چه اتفاقایی افتاده واقعا شنیدنیه.تو این ویدیو، من با شادی درباره مسیرش صحبت می‌کنم. اینکه از کجا اومده و چه چیز هایی رو تجربه کرده. اینکه چه چیزهایی شادی الان رو ساخته و داستان شروع کسب و کارش رو هم میشنویم و میتونیم درس های ارزشمندی ازش بیرون بکشیم.اگه به آشپزی علاقه دارید یا دنبال ایده‌های کارآفرینی هستید، این ویدیو رو از دست ندید.حالا یه لطفی بکنید، دکمه لایک رو بزنید و حتماً نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما در میون بذارید. اگه ویدیو رو با دوستانتون هم به اشتراک بزارید که دیگه ترکوندید مارو.ممنون از همراهیتون. سابسکرایب یادتون نره تا از ویدیوهای جدیدمون باخبر بشید!----------------------------------------کمپین خرید تجهیزاتحمایت از داخل ایرانhttps://hamibash.com/ravishoحمایت از خارج ایرانpaypal.me/ravipodcastdonations-------------پیج اینستاگرام حیات با صفاhttps://www.instagram.com/hayate_basafa-------------------------------نسخه ویدیویی این اپیزود رو میتونید تو کانال یوتوب ما ببینیدکانال یوتوب پادکست راوی---------------------------راه های ارتباطی برای اسپانسرینگاینستاگرامایمیل[email protected]پادکست های دیگر ماراویپادکست چهارراه کامپیوترپادکست شیوانا------------- خبر های تکمیلی اپیزود هارو توی اینستاگرام ما دنبال کنید :instagram.com/ravi.podcastRavipodcast.ir Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
  30-8-2023
  46:32
 • ۶ - شادی باقری - از ترک تحصیل تا سرآشپزی - راوی شو - بخش اول
  سر آشپز خانگی وقتتون بخیر.امروز با یه ویدیو فوق‌العاده در خدمتتون هستیم.شادی انتخاب کرد ادامه تحصیل نده و مستقیم وارد بازار کار شد. اینکه چجوری تو این جریان پیش رفت و چه اتفاقایی افتاده واقعا شنیدنیه. تو این ویدیو، من با شادی درباره مسیرش صحبت می‌کنم. اینکه از کجا اومده و چه چیز هایی رو تجربه کرده. اینکه چه چیزهایی شادی الان رو ساخته و داستان شروع کسب و کارش رو هم میشنویم و میتونیم درس های ارزشمندی ازش بیرون بکشیم. اگه به آشپزی علاقه دارید یا دنبال ایده‌های کارآفرینی هستید، این ویدیو رو از دست ندید.حالا یه لطفی بکنید، دکمه لایک رو بزنید و حتماً نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما در میون بذارید. اگه ویدیو رو با دوستانتون هم به اشتراک بزارید که دیگه ترکوندید مارو.ممنون از همراهیتون. سابسکرایب یادتون نره تا از ویدیوهای جدیدمون باخبر بشید!----------------------------------------کمپین خرید تجهیزاتحمایت از داخل ایرانhttps://hamibash.com/ravishoحمایت از خارج ایرانpaypal.me/ravipodcastdonations-------------پیج اینستاگرام حیات با صفاhttps://www.instagram.com/hayate_basafa-------------------------------نسخه ویدیویی این اپیزود رو میتونید تو کانال یوتوب ما ببینیدکانال یوتوب پادکست راوی---------------------------راه های ارتباطی برای اسپانسرینگاینستاگرامایمیلravishopodc[email protected]پادکست های دیگر ماراویپادکست چهارراه کامپیوترپادکست شیوانا------------- خبر های تکمیلی اپیزود هارو توی اینستاگرام ما دنبال کنید :instagram.com/ravi.podcastRavipodcast.ir Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
  22-8-2023
  1:13:18
 • ۵ - منیره محمدی - حامی حقوق حیوانات - راوی شو - بخش دوم
  حمایت از حقوق حیوانات - بخش دومچیزیه که زیاد در موردش شنیدیم و میدونیم که باید بهش احترام بزاریم.اما خب خیلیامون نمیدونیم چجوری و از چه طریقی. تو این ویدیو مصاحبه با منیره محمدی همصحبت شدیم و قراره متوجه شیم چی شد که وارد این موضوع شد و شروع به فعالیت کرد و از همه مهمتر، قراره بشنویم که چجوری میتونیم به این حیوانات کمک کنیم و به چه آدمایی تو این مسیر میتونیم اعتماد کنیم و به کیا نمیتونیم. و البته باید بفهمیم که چه چیزهایی رو از آدمایی که تو این مسیر هستن بخوایم.مطمئنم اگه به این موضوع علاقه دارید خیلی این مصاحبه به کارتون میاد. شنیدنش رو از دست ندید.---------------------------کمپین خرید تجهیزاتحمایت از داخل ایرانhttps://hamibash.com/ravishoحمایت از خارج ایرانpaypal.me/ravipodcastdonations-------------پیج اینستاگرام حمایت از حیواناتhttps://www.instagram.com/help_the_street_animals-------------------------------نسخه ویدیویی این اپیزود رو میتونید تو کانال یوتوب ما ببینیدکانال یوتوب پادکست راوی---------------------------راه های ارتباطی برای اسپانسرینگاینستاگرامایمیل[email protected]پادکست های دیگر ماراویپادکست چهارراه کامپیوترپادکست شیوانا------------- خبر های تکمیلی اپیزود هارو توی اینستاگرام ما دنبال کنید :instagram.com/ravi.podcastRavipodcast.ir Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
  7-8-2023
  1:15:57
 • ۴ - منیره محمدی - حامی حقوق حیوانات - راوی شو - بخش اول
  حمایت از حقوق حیوانات - بخش اولچیزیه که زیاد در موردش شنیدیم و میدونیم که باید بهش احترام بزاریم.اما خب خیلیامون نمیدونیم چجوری و از چه طریقی. تو این ویدیو مصاحبه با منیره محمدی همصحبت شدیم و قراره متوجه شیم چی شد که وارد این موضوع شد و شروع به فعالیت کرد و از همه مهمتر، قراره بشنویم که چجوری میتونیم به این حیوانات کمک کنیم و به چه آدمایی تو این مسیر میتونیم اعتماد کنیم و به کیا نمیتونیم. و البته باید بفهمیم که چه چیزهایی رو از آدمایی که تو این مسیر هستن بخوایم.مطمئنم اگه به این موضوع علاقه دارید خیلی این مصاحبه به کارتون میاد. شنیدنش رو از دست ندید.---------------------------کمپین خرید تجهیزاتحمایت از داخل ایرانhttps://hamibash.com/ravishoحمایت از خارج ایرانpaypal.me/ravipodcastdonations-------------پیج اینستاگرام حمایت از حیواناتhttps://www.instagram.com/help_the_street_animals-------------------------------نسخه ویدیویی این اپیزود رو میتونید تو کانال یوتوب ما ببینیدکانال یوتوب پادکست راوی---------------------------راه های ارتباطی برای اسپانسرینگاینستاگرامایمیل[email protected]پادکست های دیگر ماراویپادکست چهارراه کامپیوترپادکست شیوانا------------- خبر های تکمیلی اپیزود هارو توی اینستاگرام ما دنبال کنید :instagram.com/ravi.podcastRavipodcast.ir Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
  1-8-2023
  1:26:38
 • 3 - فرناز گشتاسبی - هنر مگه نون و آب میشه؟ - آرت ناز - راوی شو
  مهمه که بدونی به کجا تعلق داری؟تا حالا فکر کردی که کارت میتونه بزرگترین تفریحت باشه و ازش لذت ببری؟ تا حالا فکر کردی چقدر خوب میشه وقتی صبح میخوای بری سر کار بدنت خودش بیدارت کنه و از تخت بیارتت بیرون. شاید این حرفارو از معلم های انگیزشی زیاد شنیده باشید ولی کم دیدیم آدمایی که اینجوری باشن. تو این اپیزود میخوایم با یکی از این آدما صحبت کنیم و ببینیم چجوری از هیچی زندگیشو ساخت.مهمون این اپیزود فرناز گشتاسبی هست که ۳ ساله برند آرتناز رو راه اندازی کرده و داره فعالیت میکنه. قراره ازش بشنویم قصه اش از کجا شروع شد و چجوری به اینجا رسید.نسخه ویدیویی این اپیزود رو میتونید تو کانال یوتوب ما ببینیدکانال یوتوب پادکست راویآرتنازhttps://www.instagram.com/artnaz_gallery/---------------------------راه های حمایتحمایت مالی از راویشوhttps://hamibash.com/ravishopaypal.com/paypalme/4rahecomputer---------------------------راه های ارتباطی برای اسپانسرینگاینستاگرامایمیل[email protected]پادکست های دیگر ماراویپادکست چهارراه کامپیوترپادکست شیوانا------------- خبر های تکمیلی اپیزود هارو توی اینستاگرام ما دنبال کنید :instagram.com/ravi.podcastRavipodcast.ir Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
  4-9-2022
  2:07:16

Meer Fictie podcasts

Over Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

پادکست راوی شو یکی از پادکست هایی هست که ما تو تیم راوی میسازیم. تو پادکست راوی شو قراره شما بیاید و قصتونو تعریف کنیدآماده اید قصتونو تعریف کنید؟ Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
Podcast website

Luister naar Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو, Staatsgeheim en vele andere stations van over de hele wereld met de radio.net-app

Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو

Download nu gratis en luister gemakkelijk naar radio.

Google Play StoreApp Store

Ravi Sho | پادکست فارسی راوی شو: Podcasts in familie