Радіоесеїстика голосами українських письменників від Радіо Культура. Есеї про війну, любов, стійкість і пам’ять - в авторському виконанні. Говоримо про те, як з...
Як життя у 90-ті гартувало характер цілого покоління і вплинуло на сучасні звички? Свої історії про Ніжин розповідає письменник Олександр Михед.
--------
21:04
Зоя Казанжи. Одеса
25 лютого 2022 року, між Одеською та Миколаївською областю, на узбережжі поблизу села Коблеве, українські бійці зупинили російський десант. Еволюцію любові одеситів до свого міста і країни досліджує журналістка, письменниця Зоя Казанжи.
--------
23:31
Владислав Івченко. Суми
Ці звуки пам’ять збереже назавжди: вітер на блокпості, як тікає ворожа колонна, пісня прапорів та дитячий сміх у напів порожньому місті. Письменник Владислав Івченко записав, як звучало його рідне місто Суми у 2022-2024 роках.
--------
16:50
Мирослав Лаюк. Дрогобич
Яка на смак бахмутська сіль і чим схожа вона на ту, що видобувають у Дрогобицькій солеварні? Письменник Мирослав Лаюк використовує метафору солі для того, щоб дослідити історію Дрогобича.
--------
14:35
Тамара Горіха Зерня. Глухів
Від Глухова до російського кордону лише десять кілометрів, від початку повномасштабної війни Сумщина тримає оборону. Про останню гетьманську столицю, місто сили на прикордонні, місце свого дитинства — Глухів, розповідає письменниця Тамара Горіха Зерня.
Радіоесеїстика голосами українських письменників від Радіо Культура. Есеї про війну, любов, стійкість і пам’ять - в авторському виконанні. Говоримо про те, як змінюються наші міста. Що їх тримає та зміцнює в часи війни?