Ga naar de inhoud
Radio Logo
PodcastsNon-ProfitHoe het echt zit

Hoe het echt zit

Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI)
Hoe het echt zit
Nieuwste aflevering

4 afleveringen

  • Hoe het echt zit

    Hoe het echt zit in de gevangenis

    12-05-2026 | 28 Min.
    Podcastmaker Ludo de Boo neemt je mee achter de hoge muren van de gevangenis. Hij vraagt wat jij altijd al wilde weten.
  • Hoe het echt zit

    Hoe het echt zit in de vreemdelingenbewaring

    11-05-2026 | 23 Min.
    Podcastmaker Ludo de Boo neemt je mee achter de muren van de vreemdelingenbewaring. Hij vraagt wat jij altijd al wilde weten.
  • Hoe het echt zit

    Hoe het echt zit in de tbs-kliniek

    11-05-2026 | 29 Min.
    Podcastmaker Ludo de Boo neemt je mee achter de hoge muren van de tbs-kliniek. Hij vraagt wat jij altijd al wilde weten.
  • Hoe het echt zit

    Hoe het echt zit in de jeugdinrichting

    11-05-2026 | 28 Min.
    Podcastmaker Ludo de Boo neemt je mee achter de hoge muren van de jeugdinrichting. Hij vraagt wat jij altijd al wilde weten.
Meer Non-Profit podcasts
Over Hoe het echt zit
Mannen en vrouwen in oranje overalls. Wasknijpers inpakken aan de lopende band. Sufgekookte aardappelen en koolsoep op het menu. Gangs die elkaar te lijf gaan op de luchtplaats. Het beeld dat mensen hebben van het leven in de gevangenis heeft vaak niks met de werkelijkheid te maken. In de podcastserie Hoe het echt zit geeft Dienst Justitiële Inrichtingen een zeldzaam inkijkje achter deuren die gewoonlijk gesloten blijven voor de buitenwereld.
Podcast website

Luister naar Hoe het echt zit, Ogenblikje en vele andere podcasts van over de hele wereld met de radio.net-app

Ontvang de gratis radio.net app

  • Zenders en podcasts om te bookmarken
  • Streamen via Wi-Fi of Bluetooth
  • Ondersteunt Carplay & Android Auto
  • Veel andere app-functies
Hoe het echt zit: Podcasts in familie